
Iz Elektroprivrede HZ HB dd Mostar saopšteno je da će u ponedjeljak, 9. marta, zbog planiranih radova na mreži, dio općine Novi Travnik ostati bez napajanja električnom energijom.
Prema zvaničnim podacima, do prekida u snabdijevanju doći će u periodu od 9:00 do 16:00 sati.
Lokacije koje će biti bez električne energije:
Isključenje se odnosi na dalekovod DV 10 kV Nević polje (od LR-a Kontra), a bez struje će ostati:
- Poslovni objekti u Stojkovićima,
- Dio naselja Gornji Stojkovići,
- Naselje Rankovići,
- Betonara Građevinar – Stojkovići.
Iz Elektroprivrede mole korisnike za strpljenje i razumijevanje dok se radovi na elektroenergetskim objektima ne privedu kraju.